O nas

BiGplast jest dostawcą szwajcarskich powłok antypoślizgowych. Świadczymy również usługi nakładania.
Nasze antybakteryjne, antygrzybiczne, certyfikowane powłoki zapobiegają poślizgnięciom i upadkom w wannach, brodzikach, na płytkach, betonie, winylu, szkle, marmurze i wielu
innych.
 

Pomoc

Kontakt

Szwajcarskie powłoki antypoślizgowe
EMAIL
biuro@bigplast.pl
Szwajcarski produkt

Przycisk

692 417 086
Telefon

Frequently asked questions
SWISS GriP Anti-Slip

SWISS GriP Anti-Slip jest przezroczystą, dwuskładnikową powłoką na bazie wody nakładaną na śliskie/mokre powierzchnie po których chodzimy boso lub w butach.

Czym jest powłoka SWISS GriP Anti-Slip?

Jeżeli zamierzasz pokryć powłoką powierzchnię po której chodzisz boso, wybierz SWISS GriP Bathroom. Na wszystkie inne powierzchnie, po których chodzisz w butach, stosuj SWISS GriP Floor.
Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

Którą powłokę mam wybrać?

SWISS GriP Bathroom jest przeznaczony do stosowania w brodzikach i wannach wszelkiego typu. Może być stosowany na podłożach akrylowych, ze stali emaliowanej, żelkotach oraz innych powierzchniach litych. Do zabezpieczenia innych powierzchni jak płytki, kamień mogą być stosowane powłoki zarówno Bathroom jak i Floor.

Na jakich powierzchniach mogę stosować powłoki SWISS GriP Anti-Slip?
W celu zakupu powłoki prosimy o kontakt. Jeżeli potrzebujesz powłoki do zastosowań przemysłowych, dużych powierzchni również prosimy o kontakt.
Gdzie mogę kupić powłokę SWISS GriP Anti-Slip?
Powłoki mogą być nakładane przy użyciu wałka lub w przypadku dużych powierzchni pistoletu natryskowego. Nasze zestawy Zrób to sam są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domu. Zawierają wszystko czego będziesz potrzebować aby sprawić, że pokrywana powierzchnia stanie się bezpieczna. Po uprzednim umyciu i przygotowaniu powierzchni cały proces nakładania powłoki trwa około 15 minut. Przy dużych powierzchniach cały proces odpowiednio się wydłuża.

Jak nakładać powłoki SWISS GriP Anti-Slip?
Nie, nasze powłoki nie uszkadzają pokrywanych powierzchni w najmniejszym stopniu, poza tym nie zmieniają ich wyglądu, kształtu ani koloru.

Czy SWISS GriP Anti-Slip uszkadza lub zmienia powierzchnię?
Tak.

Czy SWISS GriP Anti-Slip jest odporny na działanie promieniowania  UV?
Tak.

Czy SWISS GriP Anti-Slip jest odporny na działanie wody morskiej?
Dobre pytanie. Trwałość powłoki w dużej mierze zależy od warunków zewnętrznych, natężenia ruchu pieszego, odpowiedniego traktowania pokrytej powierzchni. Nasi klienci, którzy używają naszych powłok w przemyśle przy produkcji wanien i brodzików rozszerzają gwarancję do 10 lat.

Jak długo powłoka SWISS GriP Anti-Slip utrzymuje się na powierzchni?
W przypadku samodzielnej instalacji (zestaw zrób to sam SWISS GriP Bathroom) oferujemy 2 lata gwarancji na przyleganie powłoki do podłoża. W przypadku instalacji powłoki przez naszego technika, dajemy 3 lata gwarancji na przyleganie. W przypadku innych powierzchni prosimy o kontakt.

Jak długi okres gwarancyjny został przewidziany dla produktów SWISS GriP Anti-Slip?
Powłoka może zostać bezpiecznie usunięta, nie naruszając powierzchni na którą była nałożona. Nasi chemicy opracowali specjalny rozpuszczalnik (Grip Remover), który pozwala skutecznie i bez śladu usunąć powłokę!
Czy powłoka SWISS GriP Anti-Slip może zostać usunięta i czy to zniszczy podłoże?
Mimo tego, że powłoki SWISS GriP Anti-Slip są przyjazne środowisku, proszę dopilnować aby dzieci ani zwierzęta nie miały kontaktu
z powłoką podczas pierwszych 6 godzin jej schnięcia po nałożeniu.
Po tym czasie powłoki są całkowicie bezpieczne dla każdego!

Czy powłoka SWISS GriP Anti-Slip jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt?
Powłoki SWISS GriP Anti-Slip są łagodne dla skóry, nawet dla delikatnej skóry najmłodszych. Dłuższe pocieranie o powłokę może natomiast może być nieprzyjemne i powodować podrażnienie skóry.

Czy powłoka w wannie podrażni skórę dziecka?
Jeżeli chcielibyście Państwo zająć się sprzedażą naszych produktów, prosimy o kontakt wraz ze wszelkimi informacjami o Państwa firmie. Miłego dnia!

Jestem zainteresowany współpracą?